Kolejne sukcesy w konkursie recytatorskim

6 maja 2014 roku o godzinie 10:00 w Szkole Podstawowej w Płonce odbył się IX Konkurs Recytatorski "Czysta przyroda, to zdrowie dla wszystkich" pod patronatem Wójta Gminy Rudnik. Każdy uczestnik przygotowywał dwa utwory, w tym w grupie I jeden Anny Kaca "Stara wierzba" a drugi dowolny, jednak tematycznie związany z lasem. W grupie II jeden wiersz Anny Kaca "Deszczowy bohater", drugi również dowolny, ale tematycznie związany z czystą przyrodą.

W konkursie udział wzięły cztery uczennice Szkoły Podstawowej w Chłaniowie z klasy I, V i VI : Amelia Jonasz, Ewa Mielniczuk, Weronika Magier, Diana Zdybel.

W I grupie wiekowej drugie miejsce zajęła Amelia Jonasz - uczennica klasy I, natomiast w II grupie wiekowej pierwsze miejsce zajęła Diana Zdybel - uczennica klasy VI. Dzieci przygotowała Dorota Kiełbasa - opiekun koła teatralnego "Tremo".

Gratulujemy dziewczynom i życzymy dalszych sukcesów!