Akcja "Twój dar Serca dla Hospicjum"

Wzorem lat ubiegłych nasza szkoła przyłączyła się do akcji charytatywnej "Twój dar Serca dla Hospicjum".

Celem tego przedsięwzięcia jest zbiórka środków finansowych na rzecz Lubelskiego Hospicjum dla dzieci im. Małego Księcia w Lublinie, edukacja najmłodszych obywateli, uwrażliwianie ich na potrzeby drugiego człowieka oraz nauka współpracy na rzecz pozytywnych zmian, które można wprowadzać w najbliższym otoczeniu.

Otrzymane wsparcie finansowe w tym roku zostanie przeznaczone na:

1. Zakup leków, środków higieniczno-opatrunkowych dla podopiecznych.

2. Zakup sprzętu medycznego.

3. Naprawy i zakup części zamiennych do sprzętu medycznego.

Akcja będzie trwała od 1 kwietnia do 5 maja 2014 roku. Zbiórka pieniędzy będzie odbywała się w szkole, a także dzięki uprzejmości naszego ks. proboszcza Jerzego Komy w kościele parafialnym w Chłaniowie.

Szczególnie zachęcamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w akcji. Angażując się w to przedsięwzięcie będą miały możliwość lepszego zrozumienia potrzeb swoich rówieśników, którzy wymagają pomocy i wsparcia. "To, co wartościowe warto wspierać".

Z góry bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom.