Klaun Waldu¶ bawi i roz¶miesza

W czwartek 14 listopada 2013 r. pani dyrektor Marta Magier we współpracy z Rad± Rodziców naszej szkoły zorganizowała dla swoich wychowanków nie lada niespodziankę. Nasz± szkołę odwiedził klaun Waldu¶, który zaprezentował swój nowy program pod hasłem - Ruch to zdrowie! Dzieci przywitały go gromkimi brawami. Swoimi występami zabawny go¶ć wywołał szeroki u¶miech zarówno u dzieci jak i nauczycieli. Podczas mistrzowskich pokazów klaun czarował, roz¶mieszał i rozbawiał swoimi magicznymi sztuczkami. Zaskakiwał dzieci swoimi umiejętno¶ciami: robił zwierz±tka i kwiatki z balonów, kręcił talerzami, żonglował piłeczkami... Zaprosił na scenę swoich pomocników, którzy wspólnie z nim pokazywali różne rzeczy.

Humorystyczne zabawy klauna dostarczyły wychowankom wiele rado¶ci, a jednocze¶nie nauczyły wła¶ciwych zachowań. Klaun Waldu¶ swoimi występami oczarował wszystkie dzieci. Twarze uczniów były u¶miechnięte i zadowolone. Waldu¶ poprzez zademonstrowanie różnych i ciekawych sztuczek przekazał jak duże znaczenie ma dla zdrowia ruch i że warto ćwiczyć każdego dnia. Dzieci chętnie brały udział w programie, odważnie podejmowały się wykonania zadań wymy¶lanych przez Waldusia. Ale było ¶miechu!!! Zabawa była wspaniała! Zapraszamy ponownie.

Ilo¶ć odsłon