Andrzejki 2013

Jak co roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zabawach andrzejkowych. Andrzejki to wieczór wróżb odprawianych w przeddzień imienin św. Andrzeja, stąd też pochodzi nazwa tego obyczaju. Jest to tradycyjnie specjalna okazja do zorganizowania ostatnich hucznych zabaw zanim nadejdzie Adwent, czyli czas wyciszenia, pokuty i oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.

We czwartek 29 października uczniowie klas 0-VI brali udział we wróżbach oraz grach i zabawach andrzejkowych zorganizowanych przez nauczycieli oraz kolegów, wybierali też najpiękniejszych - Miss została Julka Zdybel, tytuł Mistera przypadł Miłoszowi Miszczakowi. W trakcie zabawy uczniowie bawili się świetnie przy muzyce zespołu REVEL, którego członkiem jest nasz absolwent - Piotrek Krawiec. Było super!