Dzień Edukacji Narodowej 2013

Dnia 15 października 2013 roku uczciliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej potocznie zwany Dniem Nauczyciela. Tego dnia Samorząd Uczniowski pod opieką pani Ewy Kniaź- Pawelczyk przygotował program artystyczny. Podczas akademii został zaprezentowany montaż słowno - muzyczny w wykonaniu uczniów klasy VI. Młodzież pięknie wyśpiewała i wyrecytowała słowa podziękowania oraz uznania dla codziennej trudnej pracy pedagogów. Uczniowie również przedstawili humorystyczne, krótkie scenki lekcji, w których ukazali klimat szkolnego życia. W dalszej części glos zabrała Pani Dyrektor - Marta Magier, złożyła wszystkim pracownikom Szkoły Podstawowej w Chłaniowie serdeczne życzenia. Uroczystość przebiegła w miłej i radosnej atmosferze. Na zakończenie uczniowie złożyli nauczycielom życzenia i wręczyli piękne kwiaty.