Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

2 września rozpoczęliśmy rok szkolny 2013/2014. Po mszy świętej, odprawionej przez ks. Jerzego Komę, uczniowie udali się do szkoły na dalszą część obchodów inauguracji roku. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu, po czym nastąpiła część artystyczna. Wzięli w niej udział uczniowie klasy V i VI. Po występie artystycznym głos zabrała dyrektor szkoły Pani Marta Magier, która serdecznie powitała wszystkich uczniów, szczególnie ciepło dzieci pięcioletnie , życząc im, aby szkoła była dla nich miejscem bezpiecznym i przyjaznym, w którym będą mogły zdobywać nowe wiadomości i umiejętności, odkrywać swoje talenty i osiągać sukcesy. Po uroczystości uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami, na zakończenie kl. IV - VI wraz z opiekunami udały się pod pomnik, aby oddać cześć pomordowanym w czasie II wojny światowej.