Zakończenie roku szkolnego roku 2012/2013

5 uczniów klasy VI ukończyło Szkołę Podstawową w Chłaniowie. Pożegnali oni kolegów i nauczycieli interesującym i wzruszającym montażem słowno - muzycznym. Licznie zgromadzeni rodzice mogli podziwiać talent muzyczny i recytatorski Mileny, Edyty, Patryka, Mateusza i Rafała.

Dla szóstoklasistów...

Żyj tak, aby każdy kolejny dzień

był niesamowity i wyjątkowy.

Wypełniaj każdą chwilę tak,

aby potem ją wspominać z radością.

Szukaj w sobie siły i entuzjazmu,

by żyć najlepiej jak umiesz_

Pani dyrektor gratulowała uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce. Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2012/2013 to:

Klasa I:

Garbacz Julia (5,5) - najwyższa średnia ocen w szkole

Gąsior Patrycja (5,4)

Miszczak Miłosz (5,0)

Na szczególne uznanie zasłużyli uczniowie, którzy w ciągu całego roku mieli 100% frekwencję: Miłosz Miszczak i Edyta Tomaszek.

Na zakończenie Pani Dyrektor pożegnała się ze swoimi wychowankami, życzyła im powodzenia w gimnazjum oraz podziękowała wszystkim za całoroczną, ciężką pracę, życzyła również wszystkim bezpiecznego wypoczynku, "naładowania akumulatorów" oraz szczęśliwego powrotu do szkoły z nową energią.