Choinka szkolna 2012

W sobotni dzień 21 stycznia 2012 roku w Szkole Podstawowej w Chłaniowie odbyła się choinka szkolna. Wystrój sali balowej przez cały czas zabawy wprowadzał uczestników w pogodny nastrój, szałowa muzyka bez wytchnienia porywała dzieci w wir tańca.

Na zabawę przybyli zaproszeni goście: pan wójt Gminy Żółkiewka - Jacek Lis, pani przewodnicząca Rady Rodziców i radna Rady Gminy - Jolanta Gąbka, proboszcz miejscowej parafii ks. Jerzy Koma oraz rodzice.

Głównym punktem zabawy było przedstawienie pt. "Czerwony Kapturek" przygotowane przez koło teatralne "TREMO" pod okiem pani Renaty Rząd i Marii Koprucha. Występ podobał się wszystkim i został nagrodzony gromkimi brawami. Wieczorem przybył wyczekiwany przez wszystkich Św. Mikołaj z workiem słodkich prezentów. Po wielu emocjach, których dostarczył Mikołaj uczniowie bawili się dalej. Tego dnia wszyscy zapomnieli o problemach i smutkach. Zabawa choinkowa stała się na długo niezapomnianym źródłem radości i zadowolenia.