Wycieczka do Krakowa

W dniach 4-6 czerwca 2013 r. uczniowie z naszej szko造 wraz z uczniami ze Szko造 Podstawowej w P這nce byli na trzydniowej wycieczce Krak闚 - Wieliczka - Jura Krakowsko - Cz瘰tochowska.

Program wycieczki by nast瘼uj帷y:

• I dzie: Wieliczka - zwiedzanie Kopalni Soli, Park Wodny w Krakowie,
  • II dzie: Ojcowski Park Narodowy - Pieskowa Ska豉 - Maczuga Herkulesa, wycieczka piesza przez Dolin Kobyla雟ka, zwiedzanie -Jaskini Nietoperzowej, Ogrodzieniec - zwiedzanie zamku i grodu na G鏎ze Bir闚, Pustynia B喚dowska,
  • III dzie: Krak闚 - Stare Miasto - Rynek Sukiennice - Ko軼i馧 Mariacki Wawel - Katedra Wawelska, dziedziniec zamku kr鏊ewskiego.

Wra瞠 przywie幢i鄉y mn鏀two. Polska przyroda roztacza豉 przed nami wspania貫 widoki. Co prawda Ojcowski Park powita nas ulewnym deszczem, ale to nie znaczy, 瞠 nie poznali鄉y jego urok闚. Zwiedzanie Krakowa i kopalni soli w Wieliczce r闚nie zrobi這 niesamowite wra瞠nie na uczestnikach. Ka盥y dzie wycieczki by szczeg馧owo opracowany przez p. kierownika T. Wypych, kt鏎y nieustannie, wsp鏊nie z opiekunami p. A. Chmura i p. A. Kot czuwa nad tym, by wszyscy wr鏂ili zdrowi i pe軟i niezapomnianych wspomnie.

Ilo嗆 ods這n