Akcja "Twój dar Serca dla Hospicjum"

Nasza szkoła przyłączyła się do akcji charytatywnej: "Twój dar Serca dla Hospicjum". Celem tego przedsięwzięcia była cykliczna zbiórka środków finansowych na rzecz Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie. Akcja trwała dwa miesiące - w marcu i kwietniu 2013 r. Zbiórka pieniędzy odbywała się w szkole, a także dzięki uprzejmości naszego ks. proboszcza Jerzego Komy w kościele w Chłaniowie i w kaplicy w Bzowcu.

Dzieci i młodzież, angażując się w to przedsięwzięcie, miały możliwość lepszego zrozumienia potrzeb swoich rówieśników, którzy wymagają pomocy i wsparcia. Udział młodych ludzi w tej społecznej akcji jest dla nich informacją o rzeczywistych efektach ich aktywności na rzecz dzieci potrzebujących.

Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom: dzieciom, nauczycielom oraz mieszkańcom naszej parafii. To, co wartościowe warto wspierać.