Szkoła z pasją - występ iluzjonisty

29 maja 2017 r. naszą szkołę odwiedził Ryszard Goclon - iluzjonista. W widowisku wzięli udział uczniowie wszystkich klas. W godzinnym programie mistrz iluzji zaprezentował wiele magicznych sztuczek - karcianych, z piłeczkami, naczyniami z wodą, kolorowymi chusteczkami, latającymi kulami, metalowymi kółkami i sznureczkami. Do swoich występów zapraszał uczniów, więc każdy ochotnik mógł poznać tajemnicę magii z bliska, a nawet spróbować swoich sił w niezwykłych sztuczkach. Uczniowie byli zdumieni i zachwyceni niezwykłymi umiejętnościami iluzjonisty. Podpatrując zmagania mistrza mogli wziąć do rąk niektóre rekwizyty. Występowi artysty towarzyszyła muzyka super disco. Nie zabrakło także radości, śmiechu, zdziwienia, zachwytu i wielkiego zaskoczenia. To niesamowite przedstawienie zostało zwieńczone wielkimi brawami.

Untitled