Odeszli po to, by żyć

Daj nam wiarę, że to ma sens,

Że nie trzeba żałować przyjaciół.

Że gdziekolwiek są dobrze im jest,

Bo są z nami choć w innej postaci.

I przekonaj, że tak ma być,

Że po głosach tych wciąż drży powietrze,

Że odeszli po to, by żyć.

I tym razem będą żyć wiecznie.

(fragment piosenki "Kolęda dla nieobecnych")

W tym czasie oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia odeszła do Pana nasza droga koleżanka Agnieszka Bartosiak. Pracowała jako nauczyciel w Szkole Podstawowej w Wierzchowinie a potem w Chłaniowie od 1984 roku. Dziękujemy jej serdecznie za to kim była i co czyniła dla innych osób przez swoją obecność i pracę. Ufamy i wierzymy, że gdziekolwiek jest, tam jest jej dobrze i jak kiedyś powiedział bł. Jan Paweł II: Jesteśmy wędrowcami, którzy nie mogą zapomnieć o swoim prawdziwym i ostatecznym przeznaczeniu: o niebie.

Niebo jest celem naszego życia i wszyscy Cię żegnamy i mówimy: Droga Agnieszko do zobaczenia w niebie, gdzie jest radość i szczęście wieczne. Pozostaniesz obecna w naszych myślach i sercach...

Z wyrazami szczerego współczucia dla całej rodziny.

Nauczyciele, rodzice, uczniowie i pracownicy Szkoły Podstawowej w Chłaniowie.