Konkurs "Henryk Sienkiewicz - znamy i czytamy" podsumowany

W ramach Roku Henryka Sienkiewicza 16 listopada 2016 roku podsumowano Powiatowy Konkurs Literacko - Plastyczny "Henryk Sienkiewicz - znamy i czytamy" organizowany przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Krasnymstawie.

Na początku Elżbieta Patyk, dyrektor biblioteki powitała przybyłych gości, uczniów, rodziców i nauczycieli.

Jury oceniło 86 prac uczniów klas IV-VI z 14 szkół podstawowych powiatu krasnostawskiego. Wyróżniono 19 prac uczniów.

W kategorii plastycznej brało udział ośmiu uczniów naszej szkoły. Dzieci ilustrowały wybrane utwory Henryka Sienkiewicza. Cieszy nas wyróżnienie, które otrzymał Kacper Kawiorski za plastyczne przedstawienie okładki do powieści "Pan Wołodyjowski". Opiekun: Ewa Kniaź - Pawelczyk.

Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez powiat krasnostawski. Wręczali je naczelnik wydziału oświaty powiatu Marek Majewski i dyrektor PBP Elżbieta Patyk. Nie zabrakło podziękowań dla nauczycieli.

Gratulacje dla Kacpra!

Untitled