安i皻o Pieczonego Ziemniaka 2016

16 wrze郾ia 2016 roku w naszej szkole odby這 si "名I邛O PIECZONEGO ZIEMNIAKA". Uczniowie klas starszych z niecierpliwo軼i oczekiwali na ten dzie. W naszym szkolnym 鈍i璚ie uczestniczyli uczniowie klas od pierwszej do sz鏀tej. Wielk niespodziank sprawi豉 wszystkim pi瘯na, jesienna pogoda. Maluchy dzielnie pokonywa造 d逝g dla nich tras w璠r闚ki do lasu. Po dotarciu na wyznaczone miejsce wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami przygotowywali ognisko. W czasie pobytu w lesie dzieci uczestniczy造 w r騜nego rodzaju grach i zabawach terenowych. Jedn z g堯wnych atrakcji tej wyprawy by這 pieczenie kie豚asek, jab貫k i ziemniak闚 oraz ich konsumpcja. Pyszne kie豚aski upieczone w豉snor璚znie na ognisku smakuj znakomicie.

Wszyscy wr鏂ili do szko造 umorusani py貫m pieczonych ziemniak闚, ale w wy鄉ienitych humorach, pe軟i niezapomnianych prze篡 i nowych do鈍iadcze.

Zapraszamy na kolejne spotkanie za rok...

Ilo嗆 ods這n

Untitled