Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

wakacje

Dnia 24 czerwca 2016 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016. Uroczystość ta tradycyjnie rozpoczęła się mszą świętą odprawioną przez ks. Jerzego Komę w miejscowym kościele. Następnie wszyscy zgromadzeni przeszli do szkoły, gdzie w sali gimnastycznej nastąpił dalszy ciąg uroczystości. Wszystkich zebranych powitała Pani Dyrektor Marta Magier. Uczniowie klasy szóstej przygotowali występ artystyczny, który dostarczył wielu wspomnień i wzruszeń.

Pani Dyrektor wręczyła nagrody książkowe uczniom z celującymi i bardzo dobrymi wynikami w nauce, wzorowym zachowaniem, laureatom licznych konkursów powiatowych i wojewódzkich, świadectwa z wyróżnieniem, stypendia naukowe ufundowane przez Wójta Gminy Żółkiewka Pana Jacka Lisa. Listy gratulacyjne dla rodziców nagrodzonych uczniów wręczał Pan Wojciech Kaczmarczyk. Pani Dyrektor życzyła wszystkim uczniom i nauczycielom wakacji bezpiecznych, udanych , pełnych niezapomnianych przygód oraz wrażeń. Następnie uczniowie i rodzice spotkali się ze swymi wychowawcami w klasach, gdzie dziękowali nauczycielom za ich trud, cierpliwość i poświęcenie.

Najwyższe wyniki w nauce w roku szkolnym 2015/2016 osiągnęli:

Klasa I: Domański Krzysztof, Król Jakub
Klasa II: Pakuła Amelia, Brożek Natalia, Tomiło Weronika, Zdybel Daniel
Klasa III: Jonasz Amelia, Szewczyk Natalia, Czop Patryk
Klasa IV: Kwiecińska Julia (5,36), Król Kacper (5,0), Prus Patryk (5,0)
Klasa V: Chwałek Małgorzata (5,45), Krzysztoń Diana (5,45), Kawiorski Kacper (4,91), Chorąbała Kacper (4,82)
Klasa VI: Surowiecka Ilona (5,54), Pawelec Hanna (5,18), Zdybel Julia (5,09), Chwałek Aneta (5,0)
Hania Pawelec za zdobycie najwyższej liczby punktów z 3 części na sprawdzianie klasy VI w nagrodę otrzymała nagrodę rzeczową - tablet.

Untitled