Wycieczka do Krasnobrodu

Dnia 15 czerwca 2016 r. dzieci z klasy IV i kilkoro z innych klas wraz z rodzicami i dziadkami wyjechały do Krasnobrodu. Głównym celem wycieczki był udział we mszy świętej w Sanktuarium Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny odprawionej w intencji dzieci z klasy IV, które w tym roku obchodziły Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej. Przy okazji zwiedziliśmy również Regionalne Muzeum Wsi Krasnobrodzkiej przy parafii p.w. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny oraz ptaszarnię. Wszyscy mieli okazję podziwiać bogactwo fauny i flory Roztocza oraz zapoznać się ze sprzętem gospodarstwa domowego i rolnego wykorzystywanego na wsi. Następnie udaliśmy się na spacer do Kaplicy Objawień na Wodzie. Po spożyciu pysznych lodów i kanapek na świeżym powietrzu zmęczeni, ale pełni wrażeń wróciliśmy do Chłaniowa.

Untitled