Zabawa choinkowa 2016

Zabawa choinkowa to czas wspaniałej i radosnej zabawy. W sobotę 16 stycznia 2016 roku w naszej szkole odbyła się zabawa, w której uczestniczyli uczniowie klas 0-VI. Na ten dzień sala gimnastyczna zamieniła się na salę balową, pięknie udekorowaną balonami i łańcuchami wykonanymi z różnych kolorowych bibuł. W przygotowanie dekoracji byli zaangażowani uczniowie klas IV, V i VI pod opieką pani Ewy Kniaź - Pawelczyk. Wszystkie dzieci przybyły na zabawę w pięknych, karnawałowych strojach. Przy dźwiękach muzyki zespołu Select pod przewodnictwem Piotrka Krawca - absolwenta naszej szkoły - wszyscy bawili się doskonale. O godzinie 15.00 przybyli zaproszeni goście: ks. Jerzy Koma i Przewodniczący Rady Gminy pan Henryk Jaremek. Uczniowie ze szkolnego koła teatralnego TREMO zaprezentowali jasełka pt. "Noc nad Betlejem". Osobami odpowiedzialnymi za przygotowanie części artystycznej były panie: Dorota Kiełbasa, Renata Rząd i Maria Koprucha. Po zakończonych jasełkach Pani Dyrektor Marta Magier złożyła serdeczne życzenia noworoczne wszystkim obecnym. Następnie Przewodniczący Rady Gminy podziękował za zaproszenie i złożył noworoczne życzenia dyrekcji szkoły, nauczycielom, uczniom i rodzicom. Obdarował także cukierkami aktorów ciekawych jasełek. W przerwach dzieci udawały się do swoich klas na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Wieczorem przybył wyczekiwany przez wszystkich Św. Mikołaj z workiem prezentów. Zabawa choinkowa była bardzo udana. Kolejne szaleństwo dopiero za rok...

Untitled