CLOWN "Walduś" w programie "Jedz owoce, chrup warzywa, bo od tego sił przybywa"

30 listopada 2015 roku po raz kolejny gościliśmy w naszej szkole clowna "Waldusia". W tym roku przybył do nas z nowym programem "Jedz owoce, chrup warzywa, bo od tego sił przybywa". Spotkania z clownem są dla dzieci wyjątkową rozrywką i zabawą. Clown "Walduś" potrafił zainteresować uczniów tak, że przez cały występ angażowali się w proponowane zabawy i konkursy. Takie spotkania są doskonałą okazją do uczenia dzieci rzeczy ważnych i pożytecznych. W tym programie dowiedziały się one, na czym polega zdrowie i jak ono wpływa na tężyznę fizyczną. Mogły poćwiczyć podnoszenie ciężarów, boksowanie (oczywiście na niby) oraz popisać się swoją sprawnością. Było jeszcze wiele ciekawych sztuczek i popisów, w które zostały zaangażowane dzieci. Wszystkie zabawy odbywały się przy gromkich brawach i salwach śmiechu.

Untitled