Ślubowanie pierwszoklasistów

Dnia 29 października 2015 r. w Szkole Podstawowej w Chłaniowie odbyła się uroczystość "Pasowania na uczniów" dzieci z klasy pierwszej.

Uroczystość uświetnili zaproszeni goście: wójt gminy Żółkiewka - pan Jacek Lis, ks. Jerzy Koma, pani dyrektor Marta Magier, rodzice uczniów kl. I oraz nauczyciele i uczniowie kl. 0-III. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności w części artystycznej, do której przygotowywały się od września pod kierunkiem wychowawczyni pani Renaty Rząd. W niezwykle podniosłej atmosferze przed godłem dzieci ślubowały być dobrymi uczniami i Polakami. Pasowania na uczniów dokonała pani dyrektor Marta Magier. Każdy uczeń otrzymał dyplom oraz "rożek obfitości". Na zakończenie uroczystości rodzice zaprosili uczniów kl. I oraz gości na "słodki poczęstunek". Ten dzień na długo pozostanie pierwszakom w pamięci.

Untitled