Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Dnia 26 czerwca 2015 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015. Uroczystość ta tradycyjnie rozpoczęła się mszą świętą odprawioną przez ks. Jerzego Komę w miejscowym kościele. Następnie wszyscy zgromadzeni przeszli do szkoły, gdzie w sali gimnastycznej nastąpił dalszy ciąg uroczystości. Wszystkich zebranych powitała Pani Dyrektor Marta Magier. Uczniowie klasy szóstej przygotowali występ artystyczny, który dostarczył wielu wspomnień i wzruszeń.

Pani Dyrektor wręczyła nagrody książkowe uczniom z bardzo dobrymi wynikami w nauce, wzorowym zachowaniem, laureatom licznych konkursów powiatowych i wojewódzkich, świadectwa z wyróżnieniem, stypendia naukowe ufundowane przez Wójta Gminy Żółkiewka Pana Jacka Lisa. Listy gratulacyjne dla rodziców nagrodzonych uczniów wręczał Pan Wojciech Kaczmarczyk. Pani Dyrektor życzyła wszystkim uczniom i nauczycielom wakacji bezpiecznych, udanych , pełnych niezapomnianych przygód oraz wrażeń. Następnie uczniowie i rodzice spotkali się ze swymi wychowawcami w klasach, gdzie dziękowali nauczycielom za ich trud, cierpliwość i poświęcenie.

Najwyższe wyniki w nauce w roku szkolnym 2014/2015 osiągnęli:

Klasa I: Brożek Natalia, Pakuła Amelia, Tomiło Weronika, Zdybel Daniel.

Klasa II: Jonasz Amelia, Szewczyk Natalia.

Klasa III: Kwiecińska Julia, Król Kacper, Duklewska Wiktoria, Prus Patryk.

Klasa IV: Chwałek Małgorzata (5,55), Krzysztoń Diana (5,45), Kawiorski Kacper (5,09), Chorąbała Kacper (4,82).

Klasa V: Surowiecka Ilona (5,63) - najwyższa średnia ocen w szkole, Pawelec Hanna (5,18), Chwałek Aneta (4,81).

Klasa VI: Krzysztoń Piotr (5,09).

Monika Lewicka za zdobycie najwyższej liczby punktów z 3 części na sprawdzianie klasy VI w nagrodę otrzymała nagrodę rzeczową - tablet.