Podsumowanie konkursu "Legendy Ziemi Krasnostawskiej"

3 czerwca 2015 r. odbyło się podsumowanie XII powiatowego konkursu literacko- plastycznego "Legendy Ziemi Krasnostawskiej".

Komisja konkursowa w składzie: Joanna Kawęcka, Eliza Nesteruk, Dorota Korkosz dokonała oceny 93 prac uczniów klas IV z 16 szkół podstawowych powiatu krasnostawskiego.

Na początku Elżbieta Patyk, dyrektor biblioteki powitała przybyłych uczniów, rodziców i nauczycieli.

W kategorii literackiej brały udział dwie nasze uczennice: Małgosia Chwałek i Diana Krzysztoń. Niestety ich prace nie zostały nagrodzone.

W kategorii plastycznej przyznano 5 nagród i 7 wyróżnień:

Najbardziej cieszy nas I nagroda, którą otrzymał Kacper Kawiorski za plastyczne przedstawienie legendy: Gród Szczekarzew, herbu Rzew - wilczym wyciem i psim szczekaniem słynący. Opiekun: Dorota Kiełbasa.

Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody książkowe z rąk pani Aleksandry Stachuli - Naczelnik Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Krasnymstawie oraz pana Mirosława Księżuka - Radnego Powiatu.

Gratulacje dla Kacpra!