Zabawa choinkowa 2015

W sobotnie popołudnie 24 stycznia 2015 r. w naszej szkole odbyła się zabawa noworoczna. Impreza rozpoczęła się o godzinie 12.00. Uczniowie przybyli wraz z rodzicami, rodzeństwem, a także znajomymi, którzy nie uczęszczają do naszej szkoły. Zabawę rozpoczęto tańcami przy dynamicznej muzyce zespołu Select, którego "szefem" jest Piotrek Krawiec - absolwent naszej szkoły. Kolejną część imprezy stanowił poczęstunek przygotowany przez rodziców w klasach. O godzinie 15.00 przybyli zaproszeni goście: ks. Jerzy Koma, Radni Rady Gminy Żółkiewka P. Zbigniew Domański i P. Marcin Podsiadły. Uczniowie należący do koła teatralnego "Tremo" zaprezentowali przedstawienie pt: "Zaklęta góra". Dzieci przygotowała P. Dorota Kiełbasa. Widzowie przyjęli spektakl z aplauzem. Goście, jak również pani dyrektor Marta Magier skierowali serdeczne życzenia noworoczne do dzieci i rodziców, a także obdarowali małych aktorów cukierkami. Po zakończeniu części artystycznej dzieci bawiły się dalej w rytm muzyki, a goście udali się na poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej w Chłaniowie. Wieczorem przybył wyczekiwany przez wszystkich Św. Mikołaj z workiem prezentów. To była niezapomniana zabawa!!!