Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarowywani są szczególnymi dowodami miłości.

Z tej to właśnie okazji dnia 21 stycznia 2015 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość.

Na wstępie p. dyr. Marta Magier powitała wszystkich przybyłych gości i złożyła serdeczne życzenia. Przypomniała o tym, jak ważną rolę odgrywają dziadkowie w życiu wnucząt. Dzieci z klas 0 - III zaprezentowały wierszyki, piosenki i życzenia, które przygotowały pod opieką wychowawczyń: p. A. Chmura, p. M. Koprucha, p. B. Kwiatkowskiej i p. R. Rząd. Mali artyści bardzo przeżywali swój występ. Babcie i dziadkowie z łezką w oku oklaskiwali swoje wnuki. Następnie dzieci wręczyły upominki przygotowane na tę okazję. Podczas spotkania panowała miła i serdeczna atmosfera. Dzieci sprawiły wiele radości i wzruszenia swoim dziadkom. Babcie i dziadkowie także przygotowali się do spotkania. Dla swoich wnuków przynieśli słodkości. Podziękowania ślemy dla p. M. i S. Cholewów, którzy upiekli pyszne pączki dla wszystkich dzieci, za cukierki p. E. Kula i p. Z. Matyjaszkowi, a także innym dziadkom za prezenty dla swoich wnuków.

Wszystkim babciom i dziadkom życzymy zdrowia, radości i pociechy z wnucząt. Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.