Dzień Edukacji Narodowej 2014

Dnia 13 października 2014 roku uczciliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej potocznie zwany Dniem Nauczyciela. Tego dnia uczniowie klas IV-VI pod opieką Pani Agnieszki Celińskiej i Marty Magier zaprezentowali interesujący i wzruszający montaż słowno - muzyczny będący podziękowaniem oraz uznaniem dla codziennej, niełatwej pracy pedagogów. W dalszej części głos zabrała Pani Dyrektor - Marta Magier, złożyła wszystkim pracownikom Szkoły Podstawowej w Chłaniowie serdeczne życzenia, podziękowania za wysiłek, zaangażowanie, życzliwość i cierpliwość, a także życzyła wszystkim sukcesów oraz nieustającej aktywności i pasji. Uroczystość przebiegła w miłej i radosnej atmosferze. Na zakończenie uczniowie złożyli podziękowania całemu gronu pedagogicznemu wraz z życzeniami sukcesów zawodowych i społecznego uznania dla podejmowanego wysiłku.