Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Dnia 27 czerwca 2014 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014. Uroczystość ta tradycyjnie rozpoczęła się mszą świętą odprawioną przez ks. Jerzego Komę w miejscowym kościele. Następnie wszyscy zgromadzeni przeszli do szkoły, gdzie w sali gimnastycznej nastąpił dalszy ciąg uroczystości. Wszystkich zebranych powitała Pani Dyrektor Marta Magier. Uczniowie klasy szóstej przygotowali występ artystyczny, który dostarczył wielu wspomnień i wzruszeń. Pani Dyrektor wręczyła nagrody książkowe uczniom z bardzo dobrymi wynikami w nauce i wzorowym zachowaniem, laureatom konkursów powiatowych i wojewódzkich. W swoim przemówieniu szóstoklasistom gratulowała wysokiego wyniku uzyskanego podczas tegorocznego ogólnopolskiego sprawdzianu. Przypomniała też wszystkim uczniom o zasadach bezpiecznego wypoczynku, ale przede wszystkim życzyła im udanych wakacji, pełnych niezapomnianych przygód oraz wrażeń.

Zakończenie roku było również dobrą okazją dla uczniów, aby podziękować nauczycielom za ich trud, cierpliwość i poświęcenie włożone w pracę.

Najwyższe wyniki w nauce w roku szkolnym 2013/2014 osiągnęli:

Klasa I - 	Jonasz Amelia, Szewczyk Natalia
Klasa II - 	Kwiecińska Julia, Magier Ewelina,  Edel Paweł,  Król Kacper
Klasa III - 	Chwałek Małgorzata,  Krzysztoń Diana, Kawiorski Kacper
Klasa IV - 	Surowiecka Ilona (5,36), Pawelec Hanna (5,27)
Klasa V - 	Krzysztoń Piotr  (5,0)
Klasa VI -  	Garbacz Julia (5,45) - najwyższa średnia ocen w szkole
		Gąsior Patrycja (5,45) - najwyższa średnia ocen w szkole
  		Miszczak Miłosz (5,18) + nagroda za 100% frekwencję

Patrycja Gąsior za zdobycie najwyższej liczby punktów na sprawdzianie klasy VI w nagrodę otrzymała tablet.