Akcja "Twój dar Serca dla Hospicjum"

Celem akcji była zbiórka środków finansowych na rzecz Lubelskiego Hospicjum dla dzieci im. Małego Księcia w Lublinie. Otrzymane wsparcie finansowe zostanie przeznaczone m.in. na: zakup leków, środków higieniczno-opatrunkowych dla podopiecznych, zakup sprzętu medycznego, naprawę i zakup części zamiennych do sprzętu medycznego. Zbiórka odbywała się w Szkole Podstawowej w Chłaniowie, a także dzięki uprzejmości naszego ks. proboszcza Jerzego Komy w Kościele w Chłaniowie. Uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i z chęcią przeznaczali swoje oszczędności dla chorych dzieci.

Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom: dzieciom, nauczycielom oraz mieszkańcom naszej parafii. To, co wartościowe warto wspierać.