Dzień Dziecka 2012

Dnia 1 czerwca 2012r. w Szkole Podstawowej w Chłaniowie odbył się Dzień Dziecka. W tym dniu dla uczniów nauczyciele przygotowali wiele konkurencji sportowych. Wszystkie chętne dzieci wzięły udział w biegach przełajowych, gdzie długość biegu była uzależniona od wieku uczestników. Następnie uczniowie rywalizowali w zawodach sportowych takich jak: skoki przez skakankę, biegi slalomem, rzuty do celu, wyścigi w workach, przeciąganie liny i inne.

Po tych zmaganiach sportowych uczniowie mogli pokrzepić się przygotowanym przez rodziców poczęstunkiem w postaci gorącej kiełbaski z bułką i napojem, a lody dostali na deser.

W dalszej części dnia dla młodszych dzieci rozpoczęła się dyskoteka, a starsi rozgrywali mecz piłki nożnej.

Pomimo nie najlepszej pogody dzieci bardzo dobrze się bawiły. Zadowolone, uśmiechnięte i szczęśliwe wróciły do domu.